• czekoladamini

Produkty

CZECO to ręcznie robiona naturalna czekolada 70% kakao o niezwykłym smaku i aromacie.  Powstaje z połączenia tylko dwóch ekologicznych składników: masy kakaowej i cukru trzcinowego. Nie idziemy na łatwiznę więc do naszej czekolady nie dodajemy emulgatorów (lecytyny), aromatów ani żadnych zbędnych dodatków.  Czekolada uzyskuje gładkość oraz nabiera głębokiego aromatu w długim i powolnym procesie konszowania w tradycyjnej granitowej konszy.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Czekolady posiadają certyfikat ekologiczny PL-EKO-07-15942                                                                                                                                                                                     (certyfikat eko nie obejmuje czekolad z ksylitolem, gdyż ksylitol nie może być certyfikowany)

CZEKOLADY EKOLOGICZNE

Tabliczki lub łamana

Czekolady ekologiczne CZECO 70% kakao robimy w formie klasycznych tabliczek lub czekolady łamanej-każda inna i unikalna. A chcąc zachwycić najbardziej wymagających smakoszy czekolady oferujemy je z różnymi przyprawami np. z lawendą, rozmarynem, cynamonem i gałką muszkatołową, solą himalajską. Która zachwyci Ciebie?

 

CZEKOLADA BEZ CUKRU

Czekolada bez cukru

Czekolady CZECO 70% kakao bez cukru powstały z połączenia ekologicznego kakao oraz ksylitolu. Gdy unikasz cukru będzie to dla Ciebie idealne rozwiązanie.

 

CZEKOLADA PITNA

Czekolada pitna

To wciąż ta sama czekolada 70% kakao zwiórkowana do rozpuszczenia lub posypania dowolnej potrawy np. owsianki. Gorąca czekolada potrafi przynieść natychmiastową poprawę nastroju. Zagotuj ją w mleku (może być też mleko roślinne lub woda), a uzyskasz gęstą, aromatyczną i pyszną prawdziwą czekoladę, która rozgrzeje i utuli w chłodny dzień. Delektuj się nią powoli... :)